Форум Главная страница
‹- назад к зоотоварам
Merrick Pet Care
Статьи посетителей сайта на общие темы
О фирме
Контакты
МЕНЮ ДЛЯ СОБАК
*
АССОРТИ ИЗ ПТИЦЫ ДЛЯ ЩЕНКОВ - PUPPY PLATE
*
РАГУ ИЗ МЯСА ПТИЦ - TURDUCKEN
*
ДИКАЯ УТКА В ОВОЩНОМ РАГУ - NAPA VALLEY PICNIC
*
ФОРЕЛЬ ПО ОХОТНИЧЬИ - CAMPFIRE TROUT FEAST
*
ЦЫПЛЕНОК ПО ДОМАШНЕМУ - SMOTHERED COMFORT
*
КУРИНЫЕ КРЫЛЫШКИ В СОУСЕ - WINGALING
*
ОБЕД С ИНДЕЙКОЙ - THANKSGIVING DAY DINNER
*
ПИРОЖОК С КУРИЦЕЙ - GRAMMY`S POT PIE
*
АССОРТИ ДЛЯ ПОЖИЛЫХ СОБАК - SENIOR MEDLEY
МЕНЮ ДЛЯ КОШЕК
* РАГУ ИЗ МЯСА ПТИЦ - TURDUCKEN
* УХА ИЗ РАКОВ ПО НОВО-ОРЛЕАНСКИ - SOUTHERN DELIGHT
* ОБЕД С ИНДЕЙКОЙ - THANKSGIVING DAY DINNER
* АССОРТИ ИЗ МОРЕПРОДУКТОВ - NEW ENGLAND BOIL
* КАЛИФОРНИЯ РОЛЛ - CALIFORNIA ROL
* ПИРОЖОК С КУРИЦЕЙ - GRAMMY`S POT PIE
* ОКЕАНСКИЙ БРИЗ - OCEAN BREEZE
поиск по сайту


Яндекс цитирования

Віброізоляція салону машини

Віброізоляція салону виконується безпосередньо на метал автомобіля. Сама суть віброізоляції машини - це надати більшу жорсткість металу автомобіля , забезпечивши тим самим повну віброізоляцію металу.

Віброізоляція салону машіниВіброізоляція металу машини потребує тільки тоді , коли автомобіль оснащений потужною музикою, сабвуфером , підсилювачами і так далі. Які частини металу машини потрібно віброізольованого ?

Насамперед , віброізоляцію машини потрібно проводити в тому місці автомобіля , де встановлений НЧ динамік - сабвуфер , так як він видає потужні діапазони частот , як правило , низькі діапазони , від чого йде вібрація металу автомобіля. Сабвуфер встановлюють в задній частині машини , в багажнику. Отже , метал багажника автомобіля повинен бути ізольований від вібрації.

Елементи для віброізоляції багажника:

- задні крила машини

- кришка багажника

- невелика поверхню металу, що знаходиться за " авто номером" машини.

Віброізоляції салону так само повинна піддаватися дах автомобіля - це обов'язкова умова , якщо встановлений сабвуфер. Звичайно , сабвуфери поділяються на різні категорії - за потужністю , за обсягом , за діаметром дифузора динаміка , по величині ходу дифузора (у мм ) і багато іншого , все це створює дуже сильну вібрацію саме на дах автомобіля. Віброізоляції металу машини так само піддаються двері машини , якщо в них встановлені потужні динаміки , підключені через підсилювач або з процесорного апарату . Виконується це за такий же суттю , що і при сабвуфере , але, звичайно , вібрація тут набагато менше , ніж від сабвуфера.

( Виброизоляция салону цена Киев )

Виконання віброізоляції салону машини і віброізоляційні матеріали

Розбирається пластик тієї частини машини , де потрібно виконувати віброізоляцію салону машини - до металу. Віброізоляційні матеріали для проклейки машини - STP або М- 2 , М- 4 .

Ці віброізоляційні матеріали являють собою листи , що складаються з фольги і липучки або бітуму із зворотного боку. Середня вартість одного аркуша для віброізоляції - близько 300-500 руб.

Кращим вважається той Віброізоляційний матеріал , товщина якого більше, причому товщина не тільки липучою поверхні, але і фольги. Фольга в даному випадку відображає звук і різні звукові перешкоди , наприклад , коли ви їдете або слухаєте музику. Ваш салон при повній віброізоляції виходить свого роду коробкою для прослуховування музики , так як він ізольований.

Виконання віброізоляції салону машини річ трудомістка , якщо ви використовуєте товсті віброізоляційні матеріали для проклейки , якими є М- 2 і М- 4 , особливо , якщо це не самоклеючий матеріал , а на бітумній основі. Такі матеріали для віброізоляції потрібно попередньо нагрівати технічним феном , щоб розігріти поверхню бітуму і додати йому " ліпучесті " . Бітум в цьому випадку , при висиханні на поверхні металу , стає дуже жорстким.

При віброізоляції салону машини таким методом , потрібно дотримуватися обережності в плані того , що ви клеїте гарячий шматок матеріалу на метал, і лакофарбове покриття із зворотного боку , може попсувати . Такий метод вважається дуже ефективним , так само, як і трудомістким. Працювати з Віброізоляційний матеріалом STP набагато простіше, особливо , якщо він самоклеящийся . Відміряли , відрізали , приклеїли - от і все. Дах автомобіля зазвичай проклеюють нарізаними квадратними шматочками виброизолирующего матеріалу. Розмір приблизно 10 * 10 см.
 
Другие интересные ресурсы
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика